Календар І Ліги

К А Л Е Н Д А Р
ігор ПЕРШОЇ ЛІГИ Чемпіонату Одеської області з футболу
серед аматорських команд
Сезон 2019 
р.

Склад учасників
1. «Дунай» (м. Ізмаїл)
2. «Березівка» (м. Березівка)
3. «Алкалія» (с. Карналіївка)
4. «Кулевча» (с. Кулевча)
5. «Маяки»  (с. Маяки)
6. СК «Штурм» (Ширяївська ОТГ)
7. «Нерубайськ» (с. Нерубайське)

Матч

Час

Рахунок

1-й тур – 01.06.2019

1 «Нерубайск» –  «Алкалія»         20.07.2019

18:00

1:5

2 СК «Штурм» – «Дунай-Моряк»

16:00

2:6

3 «Березівка» – «Маяки»

17:00

3:2

4 «Кулевча» – вихідна

2-й тур – 08.06.2019

5 «Маяки» – СК «Штурм»

17:00

8:0

6 «Кулевча» – «Нерубайск»

18:00

7:1

7  «Алкалія» – «Березівка»

17:00

3:0*

8  «Дунай-Моряк» –  вихідна

3-й тур – 15.06.2019

9 СК «Штурм» – «Нерубайск»

18:00

1:9

10 «Маяки» –  «Алкалія»

18:00

1:3

11 «Кулевча» – «Дунай-Моряк»

17:00

3:0

12 «Березівка» –  вихідна

4-й тур – 22.06.2019

13 «Дунай-Моряк» – «Березівка»

17:00

3:2

14  «Алкалія» – «Кулевча»

17:00

2:0

15 «Нерубайск» – «Маяки»

18:00

4:3

16 СК «Штурм» –  вихідна

5-й тур – 29.06.2019

17 «Кулевча» – «Маяки»

17:00

11:1

18 «Березівка» – СК «Штурм»

17:00

3:0

19 «Дунай-Моряк» – «Нерубайск»

17:00

3:6

20  «Алкалія» –  вихідна

6-й тур – 06.07.2019

21  «Алкалія» – «Дунай-Моряк»

17:00

6:3

22 «Нерубайск» – «Березівка»

17:30

1:7

23 СК «Штурм» – «Кулевча»

 17:00

0:6

24 «Маяки» –  вихідна

7-й тур – 13.07.2019

25 «Березівка» – «Кулевча»

16:00

3:2

26 «Дунай-Моряк» – «Маяки»      20.07.2019

17:00

1:2

27 «Алкалія» – СК «Штурм»

17:00

11:2

28 «Нерубайск» –  вихідна


* –
Команді “Березівка” зарахована технічна поразка (0:3), а команді “Алкалія” технічна перемога (3:0)

8-й тур – 17.08.2019

22 «Алкалія» – «Нерубайськ» : :
23 «Дунай-Моряк» – СК «Штурм» : :
24 «Маяки» – «Березівка» : :
«Кулевча» – вихідна

9-й тур – 31.08.2019

25 СК «Штурм» – «Маяки» : :
26 «Нерубайськ» – «Кулевча» : :
27 «Березівка» – «Алкалія» : :
 «Дунай-Моряк» –  вихідна

10-й тур – 07.09.2019

28 «Нерубайськ» – СК «Штурм» : :
29 «Алкалія» – «Маяки» : :
30 «Дунай-Моряк» – «Кулевча» : :
«Березівка» –  вихідна

11-й тур – 14.09.2019

31 «Березівка» – «Дунай-Моряк» : :
32 «Кулевча» – «Алкалія» : :
33 «Маяки» – «Нерубайськ» : :
СК «Штурм» –  вихідна

12-й тур – 21.09.2019

34 «Маяки» – «Кулевча» : :
35 СК «Штурм» – «Березівка» : :
36 «Нерубайськ» – «Дунай-Моряк» : :
 «Алкалія» –  вихідна

13-й тур – 28.09.2019

37 «Дунай-Моряк» – «Алкалія» : :
38 «Березівка» – «Нерубайськ» : :
39 «Кулевча» – СК «Штурм» : :
«Маяки» –  вихідна

14-й тур – 12.10.2019

40 ««Кулевча» – «Березівка» : :
41 «Маяки» – «Дунай-Моряк» : :
42 СК «Штурм» – «Алкалія» : :
«Нерубайськ» –  вихідна