Календар

“Кубок Одеської області з футболу пам’яті М. Трусевича”

Попередній етап. 20.04.2019. 

1. “Кулевча” (с. Кулевча, Саратський р-н) – “Зоря” (с. Зоря, Саратський р-н) – 2:1
2. “Дунай-Моряк” (м. Ізмаїл) – СК “Ізмаїл” (м. Ізмаїл) – 2:1
3. “Алкалія” (с. Карналіївка, Б.-Дністровський р-н) – “Балкани-2” (с. Зоря, Саратський р-н) – 3:1
4. ФК “Біляївка” (м. Біляївка) – “Авангард” (с. Авангард, Овідіопольский р-н) – 8:1
5. “Маяки” (с. Маяки, Біляївський р-н) – “Локомотив” (м. Подільск) – 2:1

Чвертьфінали. 27.07.2019. Початок о 17:00

6. ФК “Алкалія” (с. Карналіївка, Б.-Дністровський р-н) – Дністровець” (м. Б.-Дністровьский) – 0:1
7. ФК “Хаджибей” (с. Усатове, Біляївський р-н) – ФК “ім.В.З. Тура” (м. Татарбунари) – 4:1
8. ФК “Дунай-Моряк” (м. Ізмаїл) – “Кулевча” (с. Кулевча, Саратський р-н) – 1:13
9. ФСК “Маяки” (с. Маяки, Біляївський р-н) – ФК “Біляївка” (м. Біляївка) – 0:0 (доп.время: 0-3)

Півфінали.
Перші матчі 03.08.2019. Початок о 17:00

10. ФК “Хаджибей” (с. Усатове, Біляївський р-н) – ФК “Біляївка” (м. Біляївка) – 5:2
11. “Дністровець” (м. Б.-Дністровьский) – “Кулевча” (с. Кулевча, Саратський р-н) – 2:1

Другі матчі 10.08.2019. Початок о 16:00

12. ФК “Біляївка” (м. Біляївка) – ФК “Хаджибей” (с. Усатове, Біляївський р-н) – 3:3
13. “Кулевча” (с. Кулевча, Саратський р-н) – “Дністровець” (м. Б.-Дністровський)- 2:0

Фінал 19.10.2019 

14. ФК “Хаджибей” (с.Усатове, Біляївський р-н) – “Кулевча” (с.Кулевча,Саратський р-н)

БОМБАРДИРИ

Гравець Команда Голи з пен.
Федоров Сергій “Кулевча” 8
Коптєв Максім “Біляївка” 5 (1)
Костов Микола “Кулевча” 4 (1)
Гаврюш Андрій “Біляївка” 2
Майдан Руслан “Хаджибей” 2
Паламарчук Сергій “Біляївка” 2
Гавинчук Евгеній “Хаджибей” 1
Григорян Геннадій “Кулевча” 1
Гуцан Артур “Кулевча” 1
Дімов Павло “Кулевча” 1
Ковбасюк Євген “Маяки” 1
Лисенко Роман “ім.В.З.Тура” 1
Мандзюк Олег “Біляївка” 1
Мацюк Руслан “Дністровець” 1
Морозов Олександр “Локомотив” 1
Надгорний Олександр “Маяки” 1
Осипенко Євген “Хаджибей” 1
Патрик Руслан “Дністровець” 1
Татаренко Сергій “Біляївка” 1
Черв’як Андрій “Дністровець” 1
Штенников Максим “Дунай-Моряк” 1
Білощицький Максим “Авангард” 1 (1)