ФК «Хаджибей» (с.Усатове)

Рік заснування: 2003
Президент:  Маковейчук Юрій Іванович
Тренер: Сухорученко Сергій Григорович
Спортивний інструктор: Пінчук Игор Володимирович
Голова ГО ФСК “Хаджибей”: Зрютін Михайло Васильович
Спеціаліст: Трубчанінов Олександр Тимофійович
e-mail
Стадіон: ФСК “Хаджибей”

Досягнення:

Склад команди стано на 16.08.2019:

№№

Прізвище та ім’я гравця Дата народження

примітка

1 Абрамченков Сергій 01.02.1987  
2 Андріца Артем 22.01.2002  
3 Гавінчук Євген 08.05.1992  
4 Грозов Владислав 14.03.1998  
5 Гуцан Роман 07.07.1991  
6 Жеребкін Віталій 02.01.1987  
7 Іщенко Олександр 22.01.1990  
8 Йапарама Коллінс 03.09.1988  
9 Коваленко Роман 17.06.1989  
10 Майдан Руслан 25.09.1989  
11 Маковейчук Дмитро 28.02.1987  
12 Мартиненко Юрій 27.06.1992  
13 Митарев Михайло 12.07.1982  
14 Морозюк Микита 01.09.2002  
15 Осипенко Євген 02.07.1992  
16 Пазинич Сергій 10.07.1984  
17 Пунько Євген 10.10.1991  
18 Раденко Сергій 02.09.1986  
19 Роїк Євген 08.06.1991  
20 Середа Сергій 30.08.1986  
21 Середа Олександр 05.09.1983  
22 Смішко Богдан 20.08.1978  
23 Тарасенко Владислав 11.06.2001  
24 Ткаченко Владислав 11.05.2001  
25 Токарський Дмитро 07.05.1999  
26 Філіпчук Володимир 19.08.1988  
27 Чернега Олександр 25.02.1986  
28 Шмулій Вячеслав 15.07.1992  
29 Шурман Олександр 27.09.1994