Звіт + ВІДЕООГЛЯД матчу.

Зустріч добре знайомих один одному суперників розпочалася без будь-яких розвідок. Пройшла лише хвилина матчу, а «фармацевти» вже створили перший гольовий момент. Вкидання ауту, затяжна атака і класний удар зльоту Таркановского – «Жемчужину» врятував Кравченко. В цілому, і весь перший тайм проходив з перевагою «Реал Фарми», хоча доводити справу до гольових можливостей виходило не так вже й часто. Однак перед самою перервою повести в рахунку вдалося «Жемчужині». Одна з нечисленних атак опонентів розпочалася з вкидання ауту, а завершилася ударом головою у протихід воротарю – 0: 1.

Старт другого тайму краще вийшов у «Жемчужини», і вже в його дебюті першоліговий колектив заробив пенальті. Шестаков після довгої передачі на вході в штрафний майданчик сам заробив 11-метровий, і сам же його пробив, але блискуче зіграв Георгица, зреагувавши і на удар з «точки», і на добивання. Після цього ініціатива знову повернулася до «Реал Фарми», і в середині тайму тиск «аптекарів» дав результат. Атаку через правий фланг з навісом Захарченко точним ударом головою замкнув Підлетейчук – 1: 1.

Продовжуючи володіти перевагою, в кінцівці зустрічі підопічні Миколи Ліховідова і Андрія Коваленка пропустили другий гол. «Жемчужина» вкинула аут, «фармацевти» помилилися при виході з оборони, і після «стінки» один з футболістів наших суперників у дотик вразив ближню «дев’ятку» – 1: 2. Вже на 89 обрізка біля власних воріт ледь не коштувала пропущеного гола і «Жемчужині», але при виході «три в нуль» Костюк пробив повз дальню стійки.

У підсумку, поразка «Реал Фарми». У неділю, 11 лютого, в рамках зимової першості Одеси «фармацевти» зіграють з «Таврією-В», а вже в понеділок, 12 лютого, «Реал Фарма» зустрінеться з миколаївським «Суднобудівником» в рамках Кубка Придніпров’я. Обидва матчі відбудуться на УТБ ФК «Чорноморець» (вулиця Архітекторська).

Прес-служба ФК«Реал Фарма»

(09.02.2018) «Реал Фарма» — «Жемчужина» 1:2 (0:1)
Голы: гравець на перегляді, 42 (0:1). Підлетейчук, 68 (1:1). гравець на перегляді, 80 (1:2).
«Реал Фарма»: Георгица, Игуменов (Домбровский, 46), Дубина, Шмуклеровский (Червяк, 46), Дмитриев, Таркановский (Костюк, 46), Бичков (Євстратенко, 46), Сініцин (Михайлов, 46), Аліев (Захарченко, 46), Филиппов (Волошин, 46), Федосєєв (Підлетейчук, 46).