Відбулося засідання президії Громадської спілки «Одеська обласна федерація футболу» (ГС ООФФ), на якому ухвалено рішення про проведення 22 січня 2018 року конференції ГС ООФФ. Про це президія сповіщає усіх членів ГС ООФФ та футбольний актив Одеської області. Конференція відбудеться на стадіоні «Чорноморець» за адресою: м. Одеса, вул Маразліївська 1/20, початок — о 15.00.

Також президія затвердила порядок денний конференції, який передбачає зокрема: затвердження нової редакції статуту спілки; обрання голови, перших заступників та заступників голови ГС ООФФ, а також голів та членів інших підрозділів. Окрім того, планується звернутися до Федерації футболу України із заявою про вступ ГС ООФФ до ФФУ.

Через засоби масової інформації ГС ООФФ інформує громадськість про проведення конференції та закликає усіх бажаючих узяти у ній участь. Для цього футбольним організаціям, які бажають стати членами ГС ООФФ та долучитися до роботи конференції, до 19 січня 2018 року включно пропонується подати відповідну заяву до президії ГС ООФФ на електронну адресу [email protected], контактний телефон +380978239038.

Висування кандидатів на посаду голови ГС ООФФ відбудеться членами спілки до 19 січня включно шляхом направлення на зазначені вище адресу та телефон відповідних рішень. Кожний член спілки та організації, які подадуть заяви про вступ до ГС ООФФ, делегуватимуть на конференцію по два делегати.